Header.png
Největší Web o Siemensech v ČR a SR
SiemensMania.cz

Sbírka telefonů uživatele NoviS
Siemens mobile phones collection

O stránce

Vítám Vás na svých stránkách, zaměřených na mobilní telefony Siemens. Najdete zde moji sbírku mobilních telefonů značky Siemens a také informační letáčky k telefonům, tak, jak je prezentovala sama firma.

 
Telefony Siemens se mi vždy líbily z hlediska vzhledu i softwaru, který těmto telefonům dával "duši". U jiných značek mi vzhled přišel fádní a prostředí neosobní. Proto jsem jiné telefony nikdy nepoužíval. Siemensy mě natolik oslovily, že jsem se je rozhodl sbírat. Věnuji se tomu asi od roku 2011, proto moje sbírka není zatím tak rozsáhlá. Jak telefony postupně přibývaly, tak jsem se rozhodl vytvořit tuto stránku. Inspiroval jsem se od uživatelů EINEX a NoviS, ke kterým bych se chtěl, co do počtu telefonů, po malých krůčcích postupně přibližovat :) Vidím v tom zábavu na několik dalších let, jelikož není snadné v takovémto stavu některé telefony získat :) Sbírám totiž pouze telefony a kryty ve zcela novém stavu, tedy i s originální fólií na displeji. 


Abych Vám trochu popsal koncepci stránek, tak v záložce "Sbírka" najdete ikony k jednotlivým třídám telefonů. Nad nimi jsou informace o posledních telefonech ve sbírce, datu poslední aktualizace a celkovém počet telefonů. V záložce "Informační letáčky" najdete prospekty o telefonech Siemens, kde se můžete dovědět zajímavé informace o tom, jak byly jednotlivé telefony prezentovány, jaké jsou barevné varianty jednotlivých typů nebo jaká příslušenství jste si mohli k telefonům v minulosti dokoupit.


Pokud mě budete chtít kontaktovat, tak mi odešlete zprávu přes níže uvedený formulář, kde vyplníte i svůj e-mail. Máte-li také stránku zabývající se mobilními telefony, můžete si na ni umístit můj banner a já si sem na oplátku umístím Váš :) Ještě o něco níže je návštěvní kniha, kde můžete vyjádřit svůj názor na mé stránky. Za každý názor budu rád :)


Banner
Designed for life

banner.gif  3.77kB
<a href="http://www.designedforlife.7x.cz"><img src="http://media1.webgarden.name/files/media1:523c91f3e1673.gif.upl/banner.gif" alt="Designed for life" width=88 height=31></a>
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one